فروش محافظ صفحه تلویزیون ارزان ترین در بازار با بالاترین کیفیت ممکن. شفافیت فوق العاده و ضخامت 3 میل 100% تایوانی با 20 سال ضمانت!!!😲 

این جمله‌ها را حتما بارها و بارها خوانده‌اید یا شنیده‌اید. دوستان عزیز توجه شما را به خواندن ماجرایی جلب می‌کنم:

گناهکاری را نزد حاکم بردند. حاکم گفت: یکی از این سه مجازات را انتخاب کن: «یا یک من پیاز بخور یا ۱۰۰ سکه بده یا ۵۰ ضربه شلاق بخور!»

مرد با خودش گفت: «وقتی می‌شود پیاز خورد کدام عاقلی شلاق می‌خورد یا پول می‌دهد؟» برایش پیاز آوردند. دو پیاز که خورد، دهانش سوخت. گفت: «درد شلاق از پیاز کمتر است. شلاق بزنید!» هنوز ده شلاق نزده بودند که اشکش درآمد و با خودش فکر کرد: «آدم عاقل تا پول دارد چرا شلاق بخورد؟» ۱۰۰ سکه داد و آزاد شد.

حاکم گفت: «کار آخر را اگر اول انجام می‌دادی لازم نبود هم شلاق را بخوری هم پیاز را و در آخر سکه هم بدهی!»

برای همه‌ی ما بسیار پیش آمده است که در میان انتخاب‌هایمان وسوسه‌ی ارزان‌ترین در مقابل بهترین کالا سردرگممان می‌کند. خصوصا در این شرایط بد اقتصادی دوست داریم خودمان را مجاب کنیم که ارزان‌ترین کالا هم همان کارایی بهترین کالا را دارد. اما ته ذهنمان همه‌ی ما می دانیم که اینچنین نیست و تفاوت آنها بسیار است. بسیاری از فروشندگان از همین تردید خریدار کمال استفاده را می‌برند و روی این مساله با تبلیغات کذب مانور می‌دهند. موضوع گرانی و وضعیت اقتصادی هم هیزم این آتش است. ولی متاسفانه انتهای این اتفاق خرید دوباره محافظ صفحه تلویزیون باکیفیت است.