داستان ما

سال 1388 بود که حادثه ای غم انگیز رخ داد. پدری یک تلویزیون ال سی دی می خرد. او کارگر ساختمانی بود و هزینه خرید این تلویزیون را به زحمت تهیه کرده بود. او کودکی اوتیستیک داشت و البته در آن سالها هنوز کودکان اوتیسم مانند الان شناخته شده نبودند و همه برچسب عقب مانده ذهنی می خوردند. یکی از ویژگی های کودکان اوتیسم بیش حسی آنان است. یعنی به محرک های بیرونی مانند نور و یا صدا واکنش شدیدتر از معمول نشان می دهند. برخلاف تلویزیون های سی آر تی قدیمی، صفحه تلویزیون ال سی دی پر نور و رنگی بود و این کودک را بسیار آزار می داد.

آن روز وقتی پدر خسته از کار برمی گردد می بیند صفحه تلویزیون از بین رفته و کودک با آن حرکات تکراری مقابل آن نشسته است. خشمی وحشیانه ناگهان بر پدر مسلط می شود. همه در یک لحظه اتفاق می افتد. با لگدی محکم به کمر کودک می کوبد. 

روز بعد پدر می فهمد که کودک بی گناهش قطع نخاع شده است. او دیگر نمی تواند حرکت کند. دوباره همان خشم وحشیانه به سراغش می آید اما این بار قربانی خودش است. به بیرحمانه ترین صورت می خواهد خود را تنبیه کند. از بالای صخره ای که جاده ای از زیر آن می گذرد خود را به پایین پرت می کند و در دم جان می دهد.

این نقطه ی آغاز مسیری بود که ما آن را شروع کردیم. برای ما محافظ صفحه تلویزیون معنی دیگری می دهد. این وسیله سودمند برای ما به معنای محافظ جان کودکان است نه محافظ تلویزیون!!! شاید اکنون دیگر بدانید که چرا کیفیت برای ما اینقدر اهمیت دارد.

گروه تولید و پخش جانبی‌تو در سال 1389 با نام پارس شیکان مرکزی با سرمایه ای بسیار اندک آغاز به کار کرد. با یاری خداوند و کار تیمی مستمر و همچنین  لطف همکاران دوست داشتنی و مشتریان عزیزمان توانستیم قدم ها را محکم برداریم و رشد کنیم. بد نیست بدانید که محافظ صفحه تلویزیون در کشور فقط به نام ما ثبت رسمی شده است. به شماره ثبت 21408 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و هیچ شخص دیگری چه حقیقی و چه حقوقی مالک این طرح نمی باشد. برای بررسی صحت این مطلب می توانید به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه به این آدرس بروید و در قسمت عنوان کالا، محافظ تلویزیون را سرچ کنید تنها یک مورد ثبت را خواهید دید که گواهی ثبت دارد.

 جانبی‌تو بر خود مسلم می داند که در برابر  مشتری مسئولیت دارد. اجناسی که فروخته می شوند علاوه بر اینکه سبب مراودات  مالی می گردند با خود تعهد می آورند. بنابراین:
"کیفیت" از ابتدا
این عبارت راه و رسم جانبی‌تو است. از ابتدای تاسیس تاکنون و هر روز؛ از  ابتدای تولید هر محصول تا به بار نشستن آن همواره "کیفیت" راه و رسم ما  بوده است.
همچون گذشته به نظرات و انتقادات شما شدیدا نیازمندیم. 

این صفحه در حقیقت بیشتر از اینکه به جانبی‌تو تعلق داشته باشد متعلق به مشتریان عزیزمان است. چرا که اگر  نبود صبوری همکاران، و لطف مشتریان در  سراسر کشور که قصورها را بر ما بخشیدند اکنون هیچ  اثری از ما بر جای نمانده  بود.