چرا تایوان؟ آیا همین که گفته شود ورقی تایوانی است کافی است؟  در پاسخ باید چند نکته را در نظر داشت. اول اینکه در ساخت ورق محافظ صفحه PMMA دو تکنیک وجود دارد: کست و اکسترود. در تکنیک کست ورق در قالب شیشه ای مخصوص و با استفاده از منومر متیل متاکریلات پلیمریزه می شود و در تکنیک اکسترود مواد اولیه به صورت خمیر در می آید و از میان غلطک ها عبور می کند و به ورق تبدیل می شود. نوع و مقدار کاتالیزورها و فرمولاسیون و شرایط فیزیکی پلیمریزه شدن مانند فشار و دما، همه از موارد بسیار مهمی است که هر شرکت همچون گنجی گرانبها از آن مراقبت می کند. 

وقتی صحبت از خرید لباس می شود فروشنده برای بازار گرمی بیشتر می گوید این لباس ترک است و خریدار را مجاب می کند که بهترین خرید را دارد انجام می دهد. ممکن است فروشنده درست بگوید و آن لباس واقعا در ترکیه دوخته شده باشد و پارچه اش هم ترک باشد. اما سوال اینجاست که آیا هر آنچه که در ترکیه دوخته و بافته می شود درجه یک است؟ آیا تمام تولیدی های ترکیه عالی هستند؟ مسلما پاسخ منفی است. در ورق های ساخت تایوان هم اوضاع همین است. بسیاری از ورق های تایوانی هستند که با کیفیت ساخت بسیار پایین تولید شده اند. تلرانس وحشتناک ورق از لحاظ ضخامت، وجود خط و خش در ورق و حتی شلختگی در تولید ورق که باعث دیده شدن آشغال در داخل ورق شده است. اینها بخشی از مشکلاتی است که جانبیتو در اوایل کار با انواع ورق های تایوانی با آن دست و پنجه نرم کرده است و از آنها متضرر شده است.

ما اکنون از بهترین ورق های تایوانی برای ساخت محافظ صفحه استفاده می کنیم و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که پولی را که برای خرید محافظ صفحه از جانبیتو صرف می کنید درست و بجا هزینه شده است و دور ریز ندارد.

در اینجا بد نیست برای افزایش اطلاعات عمومی چند نکته جالب را در مورد کشور تایوان بیان کنیم تا این جزیره را بیشتر بشناسید: 

یکی از حقایق جالب درباره تایوان این است که برخلاف دیگر کشورها عدد 4 در این کشور نشان بدشانسی است. ساختمان هایی مانند بیمارستان ها و هتل ها طبقه چهارم ندارند!

– در ماه آگوست، تایوانی ها «فستیوال روح های گرسنه» را برگزار می کنند. آنها معتقدند ازدواج یا شروع یک کار تازه یا سفر کردن در طول این ماه خوش یمن نیست.

– از دیگر حقایق جالب و خواندنی درباره تایوان این است که تقریبا هر روز بعدازظهر در فصل تابستان باران می بارد.

– تنها 8 ساعت طول می کشد تا تمام این جزیره کوچک اما زیبا را با اتومبیل کشف کنید.